Witamy w Sabrinowie
Najlepsze wakacje w Twoim życiu
Nad Polskim morzem
Zobacz naszą ofertę >>
Dlaczego kompleks Riwiera jest fantastycznym miejscem do odpoczynku?

Wybierając miejsce do wymarzonego wypoczynku, zastawiamy się, czy lepiej jest wybrać miejsce bez tłumu turystów, czy jednak zwiedzić ciekawe, turystyczne atrakcje. Żadna z powyższych propozycji nie może być zła, lecz jeżeli decyzja zapadnie na wyborze wypoczynku w zaciszu i spokoju, serdecznie zapraszamy do naszego rodzinnego i spokojnego Sarbinowa.

Riwiera Sarbinowo zaprasza Państwa na urlop w zaciszu i spokoju od tłumów i hałasu. Kompleks oferuje domki 4, 6 lub 8-osobowe. Domki położone są zaledwie (niecały) kilometr od plaży. Ponadto, domki Riwiera Sarbinowo wyposażone są we wszelkie, niezbędne udogodnienia takie jak: pełnoprawny aneks kuchenny, czy łazienka. Również w sypialniach znajdziecie Państwo wszystkie przedmioty, potrzebne do udanego wypoczynku.

Sarbinowo jest miastem posiadającym niezwykły urok. Gwarantujemy Państwu niesamowity, udany i niezapominany wypoczynek. Zachęcamy do zapoznania się z naszą galerią, w której zapoznacie się Państwo z wyglądem domków, a także pozostałymi atrakcjami oferowanymi w kompleksie Riwiera: http://riwiera-sarbinowo.pl/galeria-domki-rumiankowa/

Projektowanie stron Piotrków: AdrianGrzybek.pl