Witamy w Sabrinowie
Najlepsze wakacje w Twoim życiu
Nad Polskim morzem
Zobacz naszą ofertę >>
Riwiera Sarbinowo jednym z najlepszych miejsc wypoczynkowych

Kompleks domków rodzinnych Riwiera znajduje się w Sarbinowie na ulicy Rumiankowej 7. Oferowane przez nas domki letniskowe znajdują się w okolicach morza, więc nie jest niczym dziwnym, że kojarzą się ze spokojnym i niezakłóconym odpoczynkiem. Oferujemy Państwu właśnie taki wypoczynek oddalony od turystów, hałasu i problemów życia codziennego.

Warto jest zawitać do Sarbinowa z wielu powodów. Niewątpliwie, jednym z nich jest otwartość dla rodzin z dziećmi. Domki, w których oferowany jest odpoczynek wyposażone są w niesamowicie komfortowe sypialnie, łazienki i nowoczesne aneksy, więc nie będzie problemem przygotowanie smacznych potraw dla całej rodziny. Ponadto jako jedni z nielicznych w okolicy, jesteśmy w pełni otwarci dla zwierząt – one również stanowią istotną część rodziny.

Riwiera Sarbinowo na ulicy Rumiankowej oferuje również rowery do wypożyczenia oraz altanę z ping-pongiem. Nasze działania są podejmowane w taki sposób, aby mogli Państwo poczuć się jak u siebie w domu. Z tego właśnie powodu, zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną, niezwykle szeroką ofertą dostępną pod adresem: http://riwiera-sarbinowo.pl/oferta-riwiera-rumiankowa/

Projektowanie stron Piotrków: AdrianGrzybek.pl