Witamy w Sabrinowie
Najlepsze wakacje w Twoim życiu
Nad Polskim morzem
Zobacz naszą ofertę >>
Oferta

Przebywanie w domku letniskowym w okolicach morza, w miejscowości Sarbinowo, wczasowiczom stale kojarzy się z beztroskim i dodatkowo niedrogim wypoczynkiem nad Bałtykiem. Niemniej jednak rodziny, które szukają przyjemnego miejsca do spędzenia urlopu, niejednokrotnie nie są usatysfakcjonowane ani tradycyjnymi domkami z drewna, ani ofertą licznych hoteli. Poszukują miejsca spokojnego, bezpiecznego, komfortowego i dodatkowo estetycznego i równocześnie znajdującego się w Polsce, nieopodal plaży, w miejscu, gdzie wolno liczyć na ciszę i spokój, gdzie można oprzeć się na swobodzie, wolności oraz samodzielności. Takim miejscem są Domki Sarbinowo Rumiankowa do których Państwa serdecznie zapraszamy.

Domki letniskowe Sarbinowo, które uwzględniają wymogi rodzin z dziećmi to zwłaszcza miejsca wyposażone w komfortowe sypialnie, łazienki, aneksy kuchenne, w których jest dozwolone przyrządzanie rodzinnych i smacznych potraw. Ekskluzywne lokale w Sarbinowie, w których dzieci przyjmuje się z otwartymi ramionami oraz także wolno jest przybyć z psem lub innymi zwierzętami, które są częścią rodziny.

W innowacyjnych sarbinowskich apartamentach, które nie są jednymi z spośród setek hotelowych pokojów, lecz osobnymi miejscami do odpoczynku, wolno czuć się swobodnie, jak u siebie w mieszkaniu, czy domu, i równocześnie żyć w niewielkiej miejscowości, parę kroków od bałtyckiego morza.

Domki Sarbinowo Rumiankowo zlokalizowane są w niewielkiej, lecz tętniącej życiem miejscowości. Oprócz wygodnych miejsc noclegowych w domkach, można liczyć na świeże powietrze pełne jodu i magnezu, zapach lasów, spokój i bezpieczeństwo. Polskie morze, a szczególnie Sarbinowo jest wciąż tym miejscem, nad którym warto jest spędzić swój wolny czas niezależnie od pogody i pory roku.

Proponujemy Państwu domy urządzone w wyjątkowym stylu, jedynym takim w Polsce. Domy podzielone są na wygodne mieszkania, pozwalające gościom na samodzielność i niezależność. W Sarbinowie na ulicy  Rumiankowej, możecie Państwo liczyć na dobre samopoczucie niezależnie od tego, czy kochacie Państwo spacery, leżenie w hamaku, czy kąpiele morskie. Domki są zlokalizowane kilka kroków od plaży i stanowi to idealne miejsce na letni wypoczynek. Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia naszych domków w Sarbinowie na ulicy Rumiankowej!

Projektowanie stron Piotrków: AdrianGrzybek.pl